Firma Brons - klempířské lemování, byla založena v roce 2008, aby zjednodušila práci klempířům, pokrývačům a firmám, které se zabývají zhotovením a rekonstrukcí střech. Naše oplechování se snažíme dotáhnout k dokonalosti, proto vyrábíme nejpoužívanější prvek na střeše – okapničku - po dvou kusech, pro snadnější montáž. Stejně tak vyrábíme oplechování říms určené pro fasádníky. Nejdokonalejší prvek našeho sortimentu je úžlabí, které je ohýbáno kónicky, takže řemeslník nemusí deformovat vodní drážku. Toto úžlabí lze zasunout do sebe 100 až 300 mm. Stejně tak oplechování atiky je v kónickém provedení, takže lze pohodlně navazovat pouhým zasunutím. Další naše výrobky, jako jsou závětrná lištalemování zdíkrycí lišta jsou vyráběny s důrazem na vysokou kvalitu.

Ke klempířskému lemování v barvách RAL, ale i pozinku, titanzinku a mědi dodáváme vhodný spojovací materiál.

Specializujeme se také na výrobu komínových stříšek - od velkých rozměrů typu Napoleon až po malé komínové stříšky na odvětrávací komínky s malými průměry.

Dále v našem sortimentu najdete kotvící patky do betonu a magnetické tabule.

Klademe důraz na rychlost dodání. Všechny klempířské prvky máme skladem, případně je zpracujeme do druhého dne. Pokud u nás objednáte v pracovní den do 14 hodin, následující pracovní den zboží odesíláme a další pracovní den je zásilka doručována k Vám.

V roce 2017 jsme rozšířili sortiment klempířského lemování o grafitově šedoušedobíloutmavě zelenou a měděnou barvu a nový klempířský prvek - oblý hřebenáč. Do spojovacího materiálu jsme nově zařadili nabídku šroubů TEX v barvách RAL: farmářský šroub TEX do dřeva, TEX šroub do železa a spojovací TEX šroub - sešívák. Brzy uvedeme také novinku v nabídce komínových stříšek.


Co svým zákazníkům nabízíme?

  • vysokou kvalitu zpracování s přidanou hodnotou
  • nízkou cenu
  • poradenství po telefonu
  • rychlé dodání - při objednávce do 14 hod. odesíláme následující pracovní den
  • levný a spolehlivý způsob dopravy i při nadrozměrné velikosti
  • poctivě balíme odesílané zboží, abychom předešli možnému poškození při přepravě
  • recenze na náš e-shop i produkty prostřednictvím Heuréky