Klempířské lemování a komínové stříšky

Komínové stříšky, kelmpířské lemování

 

Firma Brons - klempířské lemování, byla založena v roce 2008, aby zjednodušila práci klempířům, pokrývačům a firmám, které se zabývají zhotovením a rekonstrukcí střech. Naše oplechování se snažíme dotáhnout k dokonalosti, proto vyrábíme nejpoužívanější prvek na střeše – okapničku - po dvou kusech, pro snadnější montáž. Stejně tak vyrábíme oplechování říms určené pro fasádníky. Nejdokonalejší prvek našeho sortimentu je úžlabí, které je ohýbáno kónicky, takže řemeslník nemusí deformovat vodní drážku. Toto úžlabí lze zasunout do sebe 100 až 300 mm. Stejně tak oplechování atiky je v kónickém provedení, takže lze pohodlně navazovat pouhým zasunutím. Další naše výrobky, jako jsou závětrná lišta, lemování zdí, krycí lišta jsou vyráběny s důrazem na vysokou kvalitu.

Ke klempířskému lemování v barvách RAL, ale i pozinku, titanzinku a mědi dodáváme vhodný spojovací materiál.

Specializujeme se také na výrobu komínových stříšek - od velkých rozměrů typu Napoleon až po malé komínové stříšky na odvětrávací komínky s malými průměry.

Dále v našem sortimentu najdete kotvící patky do betonu a magnetické tabule.

Klademe důraz na rychlost dodání. Všechny klempířské prvky máme skladem, případně je zpracujeme do druhého dne. Pokud u nás objednáte v pracovní den do 12:00 hodin, následující pracovní den zboží odesíláme a další pracovní den je zásilka doručována k Vám. Abychom byli schopni pružně reagovat na Vaše objednávky, zakázkovou výrobu ani úpravy dodávaného lemování na míru neprovádíme.

V roce 2017 jsme rozšířili sortiment klempířského lemování o grafitově šedoušedobílou a tmavě zelenou a nový klempířský prvek - oblý hřebenáč. Do spojovacího materiálu jsme nově zařadili nabídku šroubů TEX v barvách RAL: farmářský šroub TEX do dřeva, TEX šroub do železa a spojovací TEX šroub - sešívák. Brzy uvedeme také novinku v nabídce komínových stříšek.

V roce 2018 jsme spustili novou verzi e-shopu s vylepšeným zabezpečením přenosu dat objednávky. Nové stránky jsou upraveny i pro mobilní zařízení. Do sortimentu jsme mimo jiné zařadili Těsnící pásy na lemování komínů

V roce 2019 jsme uvedli na trh krycí lištu krajového krovu ve třech rozvinutých šířkách. Rozšířil jsme nabídku pro oplechování hřebene střechy. Do sortimentu spojovacího materiálu jsme přidali klempířské šrouby do dřeva a kovové natloukací kotvy. Dále pokračujeme v inovacích technologií na dílně.

V roce 2020 představujeme dva typy univerzální komínové stříšky stavebnicového systému pro velké komíny. Komínová stříška NAPOLON UNI-1 (650 x 1000 mm) s možností prodloužení pomocí MODULU UNI-1 a Komínovou stříšku NAPOLEON UNI-2 (780 x 1000 mm) a MODULU UNI-2. Komínové stříšky lze pomocí modulů prodloužit opakovaně, můžete tak dosáhnout neomezené délky komínové stříšky.


Co svým zákazníkům nabízíme?

  • vysokou kvalitu zpracování s přidanou hodnotou
  • přijatelnou cenu
  • poradenství po telefonu
  • rychlé dodání - při objednávce do 12:00 hod. odesíláme následující pracovní den
  • spolehlivý způsob dopravy i při nadrozměrné velikosti
  • poctivě balíme odesílané zboží, abychom předešli možnému poškození při přepravě
  • recenze na náš e-shop i produkty prostřednictvím Heuréky